Skip to main content

ULTIMATE Muž Extra Recenzia: Ceny dávky, výsledky a nežiaduce účinky

vyhodnotenie Rekapitulácia

ULTIMATE Muž Extra Recenzia: Ceny dávky, výsledky a nežiaduce účinky. Muž Extra je jedným z preferovaných Nepredpísané pilulky s uznávaná pre zvýšenie prekrvenia penisu pre väčšie a tiež ťažšie erekcie. Jej zložky sú výhodné asphordic a majú nezávislé vedecké štúdie podporuje za neho (odkazy môžu byť umiestnené na oficiálnych stránkach).

Zatiaľ neexistuje žiadny dôkaz o nezvratného zvýšenie veľkosti penisu (erekcia výnimočné obvykle vedie k 0,5 až 1,5 palca krátkodobého rastu vo vzpriamenej dĺžky hoci) Bez ohľadu na poistné plnenia zo strany firmy.

Hoci to je jeden z drahších tabliet na trhu, našiel som ju nad rôznymi inými bestsellerov doplnkov pre dlhodobé erekcie s nápadným nárastom stoporeného penisu (hoci žiadny nezvratný prírastok bol zaznamenaný).

Majú 60 dní peniaze späť, zabezpečiť, ak nie ste spokojní s výsledkami (musíte zachrániť kontajnery ktoré však rovnako ako nákup z oficiálnych stránok).

Nemohol som nájsť akúkoľvek FDA varovania / sťažnosti Man dodatkového (čo je šetrné k životnému prostrediu signálu). Určite by som ho odporučil silnejší erekcie a tiež zvýšená sexuálna túžba ešte určite neodporúčal výhradne pre zdvíhanie rozmer penisu.

AKCIA Kúpte 4 fľaštičky dostanete 2 ZADARMO

Čo je človek Extra?

Muž Bonus je sexuálna booster vyvinutý špeciálne pre mužov. Muži so slabou vitalitu pohlavia spojených so zlatou šancu pomocou tohto neuveriteľné doplnok mať oveľa lepší priviesť späť do ich zdravý sexuálny život. Úplne najlepšie je, keď ste umiestnili úsilie, rovnako ako presne to isté sa stalo s týmto doplnkom ako dodávatelia umiestnili veľké úsilie robiť to.

Vyrába sa pod dohľadom veľmi známych zdravie a wellness odborníkmi s bohatými skúsenosťami, rovnako ako oni využil všetky čisté prvky v ňom. Čistotu dodatku je potvrdené 100% pozitívny posudok spotrebiteľov.

Dôvod, že využívať Man Bonus je, že keď muži nájsť žiadny spôsob, najlepšie spôsoby, ako byť lepší výkon pohlavia súvisiacich to pomáha ako profík tam. Doplnok sa používa pre posilnenie schopnosti súvisiace so sexom, majú lepší život vo vzťahu. Muž strácajú svoju výdrž pri prekročení ich veľmi skoro 30s, rovnako ako vytvára peknú poškodeniu ich sexuálnom živote súvisiace.

výhody

 • To vyvoláva pohon sex-súvisiace
 • Zlepšuje kvalitu erekcie top
 • Vám pomôže zostať pri moci
 • Zvýšiť penis rozmer
 • Skvelou voľbou nonprescription
 • Účinná pre mužské vydanie efektívnosti a impotencia
 • Vyrobený zo všetkých prírodných ingrediencií
 • Produkoval Advanced zdravie a wellness; V najvyššom USA rovnako ako vo Veľkej Británii doplnok tvorca
 • No uznaný komplikácie, 3 tablety denne bude robiť divy
 • Lekárske výskumy vykonávané ukázalo sa to byť jeden z najsilnejších zosilňovačov pre mužov
 • Na trhu s 60 dňami záruku cash back

Aktívne zložky

Nižšie je uvedený podrobný zoznam zložiek Man EXTRA je:

 • Granátového jablka 40% ellagic kyselina 500 mg , granátové jablko má vysoké množstvo antioxidačného bohaté kyseliny ellagovú, ktorý je tak spoľahlivý na zvýšenie prietoku krvi, že jedna štúdia ukázala jednotlivci konzumácia alkoholu šťavu z granátového jablka denne odhalila nárast o 17% v krvnom obehu v jednoducho 90 dní 3.
 • MSM (metyl sulfonyl metán) 100 mg , MSM je organická typ síry, minerál, ktorý, okrem udržanie prietoku krvi, je životne dôležité pre váš buniek a buniek zdravie a wellness– sa skladá z tých, v penise. Bez dostatočného množstva MSM, vaše bunky by sa mohla stať slabý a vaše telo nemôže vytvoriť solídny a zdravá a vyvážená úplne nové bunky.
 • L-metionín 100 mg , Rozhodujúce aminokyseliny, L-metionín sa predpokladá, že funkcia tým, že blokuje konverziu histidínu do hormonálnej činidla histamínu. Histamín hrá dôležitú úlohu pri plnení orgazmu; tým väčší počet stupňov, tým rýchlejšie budete pravdepodobne až na vrchol, čo je dôvod, prečo boli spojené vysoké stupne histamínu do začiatku vrcholí.
 • Zinku (ako citrát) 14 mg , tento životne dôležitý minerál hrá dôležitú funkciu vo svojej testosterónu výroby. V jednej štúdii sa nachádza testosterónu u mužov stupňov na zinok diétny plán nízke poklesli o priepastných 75% po 20 weeks8. Ten istý výskumná štúdia tiež ukázala, testosterónu stupňov po preočkovaní príjem zinku v inej skupine chalanov takmer zdvojnásobil.
 • Cordyceps 25mg , využívané v čínskej lieky na nespočetných rokov ako all-prirodzený afrodiziakum, veľa štúdií preukázali skutočné schopnosti tohto druhu huby, ktorá má zvýšiť libido a tiež funkciu sex-príbuzný. Výskumníci si, že to má za následok od 2 chemikáliám Cordyceps zvaných deoxyadenosinem a cordycepsová kyselina, ktoré ukazujú, až mať priamy vplyv na umiestnenie nášho mozgu má na starosti reguláciu libida.
 • Niacín 18 mg (vitamín B3) , tiež známy ako vitamín B3, výskumné štúdie skutočne ukázala, že niacín zvyšuje krvný obeh tým, že pomáha cievy kick späť a tiež rozšíriť.

Dávka

Je veľmi odporúčané, aby muž Dodatočné ako doplnok stravy. To znamená, že je potrebné vykonať 3 kapsule alebo tablety denne. Kontajner Man Extra obopína 30 piluliek, čo znamená kontajner poslednú dobu 10 dní. Uistite sa, že si to spolu so svojimi bežnými jedlami, v ideálnom prípade začína raňajkami. Chýba na dávke je minimálna.

Za ako dlho uvidím výsledky?

Využitím ako muži navyše aj penis zdravie DVD vidíte dlhodobému spôsobiť, že počiatočná 3 mesiace používania programu.

AKCIA Kúpte 4 fľaštičky dostanete 2 ZADARMO

Negatívne efekty

Má Man Bonus mať akýkoľvek druh nežiaducich účinkov? To je jeden z najdôležitejších šetrenia jeden každý z vás sa musí pýtať sám seba. Odpoveď nie je tak jednoduché.

Vzhľadom k tomu, nie sme výskumníci, nie je tiež Zdravotníci, spoliehame na úctyhodných zdrojov, ako WebMD pre viac informácií o možných vedľajších účinkov jednotlivých komponentov použitých v Male Ďalší:

 • L-arginín môže spôsobiť vedľajšie účinky, ako sú žalúdočné ťažkosti, nadúvanie, hnačky, dna artritída, krvných abnormalít, alergické reakcie, opuch dýchacích ciest, zhoršuje bronchiálna astma, rovnako ako zníženie vysokého krvného tlaku (pravdepodobne bezrizikové).
 • Ellagic ACID nemá dostatočné údaje na identifikáciu, či je bezpečné (viac pozri nižšie).
 • MSM môže vytvárať nevoľnosť alebo zvracanie, hnačka, nadúvanie, únava, migrény, problémy so spánkom, svrbenie alebo priťažujúce alergické reakcie symptómov (pravdepodobný bezpečné).
 • L-metionín (vysokých dávok) by mohlo vytvoriť poškodenie mozgu a tiež na chrípku (prípadne).
 • Citrát zinočnatý môže vytvoriť nevoľnosť, zvracať, hnačka, kovový prednosť, obličiek, rovnako ako poškodenie brušnej, a tiež ďalšie vedľajšie účinky (pravdepodobnosť bezpečné).
 • CORDYCEPS mohol spomaliť zrážanlivosť krvi, rovnako ako vyvolať imunitný systém, aby sa viac energie (prípadne zabezpečenie).
 • Niacínu mohlo vyvolať pálenie, brnenie, svrbenie a tiež začervenanie tváre, ramien a tiež prsia, spolu s frustráciou, žalúdočná nevoľnosť, črevné plyn, wooziness, nepohodlie v ústach, rovnako ako rôzne iné problémy (pravdepodobný SAFE).

Ako vidíte, tento doplnok je bezpečné pre ľudskú spotrebu. Väčšina ľudí, ktorí berú mužský bonusovú rekordných žiadne negatívne účinky. Napriek tomu som stále naznačujú porady s akýmkoľvek typom doplnku so svojím lekárom prvý.

Samce i ďalšie profesionáli.

 • Fast Vykonávam; Na mnohých recenziách som skúmal mnoho mužov, ktorí využili Male Ďalšie skúsenosti pozitívne výsledky v jednoducho niekoľkých dní. Rad mužov, ktorí sa tešili takú rýchlu spätnú väzbu na tieto tabletky oznámila, že ako prvá videl zvýšenie libida, a to potom bolo nasledované silnejšie erekcie a väčšiu výdrž.
 • Väčšia Control; Skontrolovali sme veľa správ z chalanov, ktorí tvrdili, že majú navyše kontrolu nad vyvrcholenie po nástupe Muž Extra tablety pre niekoľko týždňov. Muž s ľahkými prípadov predčasného vrcholí mohol zistiť, že oni mohli rozhodnúť pre dlhšie, než majú orgazmus.
 • Vylepšená Volume; Mnoho jedincov, aj keď nie všetky, majú skúsenosti nárast semenné množstvo tekutiny v dôsledku užívania Man Extra tablety. Ako som už vlastne poukázal už skôr, je to pravdepodobne preto, že obsah zinku v prášky.
 • Rast dimenzie; Zdá sa, že zmiešané reakcie na prípady, ktoré špecifikujú, že tieto tablety zvýšiť dĺžku, rovnako ako obvod. Rad mužov hlásili podporu v ochabnutom veľkosti, a samozrejme by to bolo kvôli rekonštrukcii v krvnom obehu do penisu.

Samec navyše nevýhody.

 • výdavok; V čase, keď som písal tento Muž Bonus recenziu, prívod 1 mesiac týchto tabliet bol stojí $ 64,95, čo som sa uistil, by mohlo byť trochu príliš veľkým množstvom ľudí, a tiež konkrétne, ak máte v pláne na ich prijatie po dlhšiu dobu.
 • Absencia detailov; Pretože sa jedná o pomerne zbrusu nová značka, nikto nemôže konštatovať s istotou, aké dlhodobé výsledky budú určite. To dá jednoducho, ak získate palec veľkosti, budete mať stále ktorý pridal palca za rok alebo dva neskôr?
 • Potrebuje cvičenia; Ak máte na mysli tieto tablety získavanie jednoducho, pretože budete chcieť zvýšiť veľkosť a / alebo obvod vášho penisu, mali by ste pochopiť, že budete tiež musieť robiť rôzne penis relevantných cvičenia, ak máte v úmysle, aby čo najviac výsledkov.

A čo cena?

1 Bottle
$64.95
Retail: $91.89
Savings: $27.00
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
$249.90
Retail: $568.33
Savings: $318.00
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
$197.95
Retail: $384.55
Savings: $187.00
buy now »

Užívateľské referencie.

Robert Lewis.

“Vzhľadom k tomu, že biť svoje 40. rokov, som sa snažil rôzne prístupy k zvýšeniu mojej efektívnosti. Bolo skutočne pomáhala mi zvýšiť svoj penis rozmer od 1,5 palca, keď zmieriť! Rozhodne jeden by som určite odporúčam ostatným, ktorí sa snažia nájsť 100% all-prírodné vylepšenia “.

Richard Clarke, vrstva, Austrália.

“Začal som s využitím muž navyše o 5 mesiacov, pretože som si absolútne hlas, že erektilná dysfunkcia nie je súčasťou môjho života. Som vlastne bojoval udržať spojenie pre mnoho rokov, pretože môj problém, ale s podporou mužské Ďalší penis zdravie a relaxačné cvičenia, som teraz ten pod kontrolou mojej spokojnosti sexuálne účely. “.

Kde získať Male Ďalší tablety?

Teraz môžete získať skutočné Man Ďalšie tabletky predovšetkým online na oficiálnych stránkach alebo prostredníctvom zberných certifikované dodávateľmi po celom svete. Avšak, proste vyhľadávania Google rýchlo určite poskytne vám s veľkou internetových stránok, ktoré poskytujú tieto tabletky tiež.

Možno však veríte tieto stránky, ktoré vám bude posielať skutočné položky (a nie falošný jeden)?

To je dôvod, prečo odporúčam kupovať nejaké prášky na hlavnej stránke produktu (MaleExtra.com), ak máte v úmysle byť 100% istý, že sa nepodarí získať scammed.

Čo Záruka získam?

Muž navyše prichádza cúval s 60-dennú záruku. Budete musieť zakúpiť od hlavnej stránky, ktoré majú byť zahrnuté do plánu.

Záverečné myšlienky.

ULTIMATE Muž Extra Recenzia: Ceny dávky, výsledky a nežiaduce účinky. Na rozdiel od iných druhov mužských zosilňovačov, Man Ďalšie zálohované z lekárskeho hľadiska. Referencie zákazníkov navyše odhalilo položka robil ich sexuálny život oveľa oveľa lepší. Položka ponúkané s peniaze späť záruku, musí byť dostatočne silný, aby fungovali ako tvrdil. Čo je, ako sa muž Extra na trh v dnešnej dobe.

Muž zlepšenie Pilulky FAQ.

Aké sú Male Enhancement Tablety?

Mužské Enhancement Tablety sú bylinné doplnky, ktoré zvyšujú prietok krvi do penisu. Zvýšenie krvného obehu znamená, že váš penis mohol držať oveľa viac krvi. To znamená, že vaša erekcia bude určite väčšia, rovnako ako ťažšie. Najúčinnejšia doplnky dodatočne zvýšiť libido, výdrž, vrcholí objem a tiež pôžitok.

Ako Rapid zobrazia sa výsledky?

To je typická otázka, a tiež riešenie záleží. Tieto druhy doplnkov obsahuje all-prírodné zložky. Nefungujú tak rýchlo, ako zázračné lieky, ako je Viagra. Väčšina chalanov začnú cítiť výsledky v prvom týždni. Výsledky získať silnejšie, čím dlhšie si ich vziať.

Na ako dlho by ste mali Vezmite Male Enhancement Tablety pre ideálne výsledky?

Pre ideálne výsledky by ste mali vziať tieto tablety po dobu 3-6 mesiacov. Organické zložky vyžadujú čas, aby sa hromadí v tele. Čím dlhšie ste si ich, tým lepšie výsledky.

Bude Muž Vylepšenie tablety Urobiť väčší penis?

Ako už bolo spomenuté predtým, tieto doplnky fungujú tým, že zvyšuje prietok krvi do penisu. To je vaša erekcia väčšie, ťažšie a tiež zlepšuje vzhľad vášho penisu. Veľa jednotlivcov tiež vidieť, že ich penis visí väčšie, keď ochabnutý.

Sú výsledky trvalé?

Niektoré weby chcú, aby ste si mysleli, že výsledky sú nevratné ale to nie je pravda. Mužskej zlepšenie pilulky pomôže len vtedy, ak pri ich zaobstaranie. Mali by ste sa vyvarovať akéhokoľvek typu spoločnosti, ktorá deklaruje dlhodobé výsledky.