Skip to main content

SON Erkek Ekstra Yorumlar: Fiyatlar, dozajlar, Sonuçlar ve Yan Etkileri

Değerlendirme Özeti

SON Erkek Ekstra Yorumlar: Fiyatlar, dozajlar, Sonuçlar ve Yan Etkileri. Erkek Ekstra büyük için penise kan dolaşımını artırma ve ayrıca daha zor ereksiyon için tanınan ile tercih reçetesiz hap biridir. Onun bileşenleri asphordic tercih ve bağımsız bilimsel çalışma (referanslar resmi sitesinde bulunabilir) arkasında destekler vardır.

Ancak firma tarafından sigorta iddialarına rağmen penis boyutu geri dönüşümsüz artış (istisnai ereksiyon genellikle olsa dik uzunluğu 0.5-1.5 inç kısa ömürlü büyümesi ile sonuçlanan) hiçbir kanıt yoktur.

o piyasada daha pahalı tablet biri olmasına rağmen (hayır geri dönüşü olmayan kazanç fark olmasına rağmen), ben dik penis büyüklüğü farkedilir bir artış ile uzun vadeli ereksiyon çeşitli diğer bestseller takviyeleri yukarıda buldum.

Onlar Sonuçlardan (eğer resmi sitesinden konteynerleri olsa yanı sıra satın alma kaydetmek gerekir) memnun değilseniz geri sağlamak 60 gün para var.

Ben (çevre dostu bir sinyaldir) Ek Man karşı FDA uyarı / şikayet her türlü bulamadık. Kesinlikle güçlü bir ereksiyon için tavsiye ederim ve de artmış cinsel dürtü henüz kesinlikle penis boyutunu arttırmak için özel olarak bunu tavsiye ETMEM.

ÖZEL TEKLİF 4 BOTTLES SERBEST 2 Get al

Adam Ekstra nedir?

Erkek Bonus erkekler için özel olarak geliştirilmiş bir cinsel güçlendiricidir. Zayıf seks ile ilgili canlılık erkekler çok daha iyi onların sağlıklı cinsel yaşama geri getirmek için bu inanılmaz ek kullanmadan bir altın şans var. Eğer tedarikçiler yapma çabası büyük bir yer aynı kesin bu takviyesi ile oldu yanı sıra çaba yerleştirildiğinde en iyi geliyor.

onlar tüm saf elemanlarını kullanılan gibi de tecrübe bir sürü son derece bilinen sağlık ve sıhhat uzmanlarının gözetiminde yapılır. takviyesi rengin saflığı tüketicilerin% 100 olumlu bonservis ile doğrulanmıştır.

Adam Bonus faydalanmak için bir neden erkekler en iyi yolları seks ile ilgili performans daha iyi olmak için hiçbir şekilde tespit edince, orada bir profesyonel gibi yardımcı olmasıdır. ek bir ilişkide daha iyi bir yaşama sahip cinsellikle alakalı yetenekleri artırılması için kullanılır. onların cinsellikle alakalı yaşam oldukça hasar yaratır gibi onlar da onların çok erken 30’lu geçerken Erkek onların dayanıklılık kaybederler.

Yararları

 • Bu seks ile ilgili sürücüyü yükseltir
 • ereksiyon üst kalitesini iyileştirir
 • Eğer iktidarda kalmasına yardımcı olur
 • Penis boyutu Boost
 • Mükemmel bir reçetesiz seçim
 • erkek etkinlik sorunu ve iktidarsızlık için etkili
 • Tüm doğal malzemelerden yapılmış
 • Gelişmiş Sağlık ve sağlıklı yaşam Yapımcı; İngiltere’de takviyesi üreticisi yanı sıra ABD top
 • Hiçbir tanınan komplikasyon, 3 hapları günlük harikası yapacak
 • gerçekleştirilen Tıbbi araştırmalar erkekler için en güçlü güçlendiriciler biri olarak bu gösterdi
 • 60 gün para iade garantisi ile pazarlanmaktadır

Aktif içerik

Aşağıda Man Ekstra bileşenlerinin ayrıntılı bir listesi:

 • Nar% 40 ellajik asit 500 mg , Nar günlük sadece 90 days3 kan dolaşımında bir% 17 artış ortaya bir çalışma bireylerin alkol nar suyu alıcı bulunan kan akışının arttırılması de çok güvenilir antioksidan bakımından zengin ellajik asit, yüksek miktarlarda bulunur.
 • ECE (Metil sülfonil Metan) 100 mg , MSM kükürt organik türü, kan akışının sürdürülmesi ek olarak, cep ve hücreler sağlık için çok önemlidir ve penis bu aşağıdakilerden oluşan wellness–, bir mineraldir. Yeterince MSM olmadan, hücreler zayıf haline gelebilir ve vücudun sağlam ve sağlıklı ve dengeli yepyeni hücreleri gelişemez.
 • L-metionin 100 mg , çok önemli bir amino asit, L-metionin, hormonal madde, histamin içine histidin dönüşüm blok edilmesiyle işlev düşünülmektedir. Histamin orgazm gerçekleştirerek önemli bir rol oynar; Bunun derece büyüktür, daha hızlı histamin yüksek dereceleri erken climaxing bağlı olan, bu yüzden de doruğa muhtemeldir.
 • Çinko 14mg (Sitrat gibi) , bu hayati mineral sizin testosteron üretiminde önemli bir rol oynar. 20 weeks8 sonra bir kuyruklu% 75 oranında bir düşüş düşük çinko diyet planı üzerinde erkeklerde testosteron derecelerini alan bir çalışma. Aynı araştırma çalışması da neredeyse çocuklar farklı bir grupta çinko alımını artırma sonra iki katına testosteron derecelerini ortaya çıkardı.
 • Cordyceps 25mg tamamen doğal afrodizyak olarak sayısız yıldır Çin ilaçlarını Kullanılan, çalışmaların çok libido ve ayrıca cinsellikle alakalı fonksiyonu yükseltmek mantarın bu tür etkili kapasitesini kanıtlamıştır. Araştırmacılar bu libido düzenleyen görevli beynimizin yere düz bir etkiye sahip göstermek deoksiadenosini ve cordycepic asit denilen cordyceps, 2 kimyasallar kaynaklanır düşünüyorum.
 • Niasin 18mg (B3 vitamini) Ayrıca B3 vitamini olarak da bilinen, araştırma çalışmaları aslında Niasin kan damarları arkanıza yaslanıp da genişletmek yardımcı olarak kan dolaşımını artırır olduğunu ortaya koymuştur.

Doz

Çok günlük takviyesi olarak ek Man almak için tavsiye edilir. Bu 3 kapsül veya tablet her gün yürütmek gerektiğini gerektirir. Adam ekstra bir kap 10 gün boyunca son bir kap gösterir 30 hap, çevreler. Bu ideal kahvaltı ile başlayan, normal öğün ile birlikte götürün emin olun. Bir doz dışarı Eksik az.

Ne Kadar Ben Sonuçları gör kadar?

erkek ekstra ve de penis sağlık DVD uzun vadeli sebebini programını kullanarak ilk 3 ayı görebileceğiniz hem yararlanarak.

ÖZEL TEKLİF 4 BOTTLES SERBEST 2 Get al

Olumsuz etkiler

Adam Bonus olumsuz etkileri her türlü var mı? Bu hepiniz kendisine sormalıdır en önemli soruşturma biridir. Cevap o kadar kolay değil.

biz de değil araştırmacılar, tıp uzmanları olduğundan, Erkek Ek kullanılan bireysel bileşenler için olası yan etkileri hakkında daha fazla bilgi için böyle WebMD olarak saygın kaynaklar güvenmek:

 • L-ARGİNİN’İN böyle mide rahatsızlığı, şişkinlik, ishal, gut artrit, kan anormallikleri, alerjik reaksiyonlar, solunum yolu şişmesi, bronşiyal astım kötüleşiyor, bunun yanı sıra düşük yüksek tansiyon (mümkün olabilir RİSK-FREE) gibi bazı olumsuz etkilere neden olabilir.
 • Ellagic ASİT güvenli olup olmadığını (daha aşağıya bakınız) tanımlamak için yeterli veri yoktur.
 • MSM alerjik reaksiyon semptomları (PEK SAFE) ait bulantı veya kusma, ishal, şişkinlik, yorgunluk, migren, uyku sorunları, kaşıntı ya da ağırlaştırıcı oluşturabilir.
 • L-metionin (yüksek doz), beyin hasarı ve ölüm vakası (mümkün) oluşturabilir.
 • Çinko sitrat , ishal, metalik tercih, böbrek gibi göbek hasar ve aynı zamanda diğer yan etkilerin (PEK SAFE), bulantısı oluşturma atma olabilir.
 • CORDYCEPS , kan pıhtılaşma yavaşlığı yanı sıra daha enerjik (mümkün olabilir GÜVENLİ) olmak bağışıklık sistemini neden olabilir.
 • NIACIN hayal kırıklıkları, üzgün mide, bağırsak gazı, baş dönmesi, ağızda rahatsızlık yanı sıra diğer çeşitli problemler (PEK SAFE) ile birlikte aynı zamanda meme, yanan karıncalanma, kaşıntı ve ayrıca yüz, kollar kızarıklık ve tetikleyebilir.

Gördüğünüz gibi, bu ek tüketim için güvenlidir. Erkek Bonus rekoru olumsuz etkilerini almak insanların çoğunluğu. Yine de ben sürekli ilk doktorunuzla takviyesi her türlü tavsiye arayan öneririz.

Erkek Ek Artıları.

 • Hızlı Performans; Birçok yoruma göre ben sadece birkaç gün içinde Erkek Ek deneyim olumlu sonuçlar kullanımı yapmış erkeklerin bir hayli araştırdım. Bu haplarla için böyle bir hızlı geri bildirim zevk erkeklerin bir dizi ilk libido bir destek gördüğünü bildirdi ve bunun ardından güçlü bir ereksiyon ve daha yüksek dayanıklılık izledi.
 • Büyük Kontrolü; Onların birkaç hafta boyunca Erkek Ekstra tabletleri aldıktan sonra doruk fazladan kontrol sahip olduğunu iddia adamlar bir çok rapor inceledik. Prematüre climaxing ışık örnekleriyle Erkek onlar orgazm olmasına önce daha uzun tercih olabilir olduğunu keşfedebilir.
 • Geliştirilmiş Ses; hepsi olmamakla birlikte bireylerin büyük bir anlaşma, deneyim Adam Ekstra tabletleri alarak bir sonucu olarak seminal sıvı miktarında bir artış var. Aslında daha önce belirttiğimiz gibi, bu muhtemelen çünkü hap çinko içeriğinin olduğunu.
 • Boyut yükseliş; Bu tabletler çevresi yanı sıra uzunluğu artırmak belirtmek durumlarda karma tepki olduğu görülmektedir. erkeklerin bir dizi sarkık boyutunda bir destek bildirmişlerdir ve bu kesinlikle penise kan dolaşımında yenileme çalışmaları nedeniyle olurdu.

Erkek Ekstra DEZAVANTAJLAR.

 • gider; Beni bu erkek Bonus inceleme yazma zamanda bu tabletlerin 1 aylık tedarik Ben de özellikle bunları alarak planlıyorsanız biraz da erkeklerin büyük bir anlaşma için çok ve olabilir emin olun ki $ 64.95, mal oldu uzun bir süre için.
 • Ayrıntıları olmaması; Bu makul yepyeni bir marka olduğu için, hiç kimse uzun vadeli sonuçlar elbette ne olacağını kesin olarak ifade edebiliriz. Eğer boyutunda bir santim elde eğer için, sadece koyar, yine bir ya da iki yıl sonra inç eklenmiş olacak?
 • Egzersizi İhtiyaçları; Eğer penis boyutu ve / veya çevresi artırmak isteyen sadece beri bu tabletleri satın diyorsan, sen sonuçların en iyi şekilde niyetinde olmadığını, aynı şekilde farklı penis ilgili egzersizleri yapmak zorunda kalacaktır gerçeğini anlamalıdır.

Ne Fiyat hakkında?

1 Bottle
$64.95
Retail: $91.89
Savings: $27.00
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
$249.90
Retail: $568.33
Savings: $318.00
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
$197.95
Retail: $384.55
Savings: $187.00
buy now »

Kullanıcı Görüşleri.

Robert Lewis.

“Benim 40 ‘s isabet, aslında benim verimliliğini artırmak için çeşitli yaklaşımlar denemiş olduğunu düşünürsek. Aslında da kesinlikle çalıştığınız başkalarına biri öneririm, tahammül olduğunda bana Kesinlikle! 1.5 inç penisim boyutunu artırmak yardımcı olmuştur “100% tamamen doğal iyileştirmeler bulabilirsiniz.

Richard Clarke, tabaka, Avustralya.

“Ben ve ben kesinlikle bu ereksiyon bozukluğu hayatımın bir parçası değildir sesli çünkü ben aslında çünkü benim sorunun yıllardır bağlantılarını korumak için mücadele etti. 5 ayda yaklaşık ekstra erkek kullanan başladı ama erkek verdiği ek penis sağlığı desteğiyle ve sağlık egzersizleri, ben artık cinsellikle alakalı memnuniyeti kontrolünde biriyim. “.

Nerede Erkek Ek Tablet elde etmek?

Şimdi, resmi web sitesi veya dünya çapında seçim sertifikalı tedarikçilerden aracılığıyla öncelikle online fiili Adam Ek hapları elde edebilir. Yine de, sadece bir hızlı google arama kesinlikle de bu hapları sağlamak internet sitelerinin büyük bir sağlayacaktır.

Ancak onlar hakiki bir öğeyi (ve sahte bir) gönderecek bu siteleri güvenebilirsiniz?

Eğer kandırdı temin edemezsiniz edecek% 100 emin olmak niyetinde eğer ana ürün sitesinde (MaleExtra.com) herhangi hap satın öneririz nedeni budur.

Ne Garanti Get musunuz?

Ek Erkek 60 günlük garanti ile desteklenmektedir gelir. Sen planı kapsamında ele alınacak ana siteden satın almaları zorunludur.

Son düşünceler.

SON Erkek Ekstra Yorumlar: Fiyatlar, dozajlar, Sonuçlar ve Yan Etkileri. Erkek arttırıcı diğer tür aksine, Adam Ek tıbben yedeklenir. Müşteri referansları ayrıca madde o kadar çok daha iyi seks hayatlarını yapılan ortaya çıkardı. Geri para güvencesi ile sunulan bir öğe iddia olarak işlev için yeterince güçlü olmalıdır. Hangi Man Ekstra günümüzde pazarlanan nasıl.

Erkek İyileştirme hapları SSS.

Erkek Geliştirme Tabletler Nelerdir?

Erkek Geliştirme Tabletler için penise kan akışını artırmak bitkisel takviyeleri vardır. Kan dolaşımı bir artış penisin çok daha fazla kan tutmak anlamına gelir. Bu ereksiyon kesinlikle daha sert hem de daha büyük olacağı anlamına gelir. En etkili takviyeleri ayrıca hacim ve ayrıca keyfi climaxing, libido, dayanıklılığı artırmak.

Nasıl Hızlı sonuçları göreceksiniz?

Bu tipik bir sorudur ve aynı zamanda çözüm bulunmamasına bağlıdır. takviyeleri Bu tür tamamen doğal maddeler içerir. Bunlar Viagra gibi mucize ilaçlar kadar hızlı çalışmaz. Çoğu erkek ilk haftasında sonuçları hissetmeye başlar. Çıktıları uzun daha güçlü elde çektiğinizde.

Için ne kadar süre Ideal Sonuçlar için Erkek Geliştirme Tablet almalıyım?

ideali için, 3-6 ay boyunca bu tabletleri almak gerektiğini sonuçlarını. Organik maddeler vücudunuzdaki birikmesine zaman gerektirir. Artık daha iyi sonuçlar, onları almak.

Adam Geliştirme Tabletler Penis Bigger yapacağım?

Daha önce de belirtildiği gibi, bu takviyeleri penise kan akımını artırarak çalışır. Bu daha sert, ereksiyon daha büyük hale getirir ve aynı zamanda penisin görünümünü iyileştirmektedir. Birçok kişi aynı şekilde kendi penis zaman sarkık büyük asılı olduğunu görüyoruz.

Çıktıları Kalıcı mı?

Bazı siteler sonuçları geri çevrilemez düşünmek istiyorum ancak bu doğru değildir. Erkek iyileştirme hapları sadece sürece çeker çekmez yardımcı olur. Uzun vadeli sonuçlar beyan şirketin her türlü kaçınmalıdır.