Skip to main content

SizeGenetics ULTIMATE ביקורות 2017 – האם זה באמת עובד?

שיפור זכר

שיפור זכר הוא מונח רחב המתייחס פריטים או להפוך את הפין גדול, סיוע עם חששות ביצועים, או שניהם. בעוד המונח נעשה שימוש תדיר של כמילה נרדפת עם שיפור פין, שיפור זכר מציע תכונות אחרות, כוללים ייצור זרע גדל, כבר התמדה וכן הוא דרך אמינה לטפל אימפוטנציה. [COUNTEY_NAME].

2 שיטות שיפור זכר מוצגות קליניות להרחיב את הפין בגודל וגם רוחב. תרגילי פין להשתמש אחיזה להגביר מיטוזה תא ברחבי רקמת הפין. הפין מרחיב את התאים לפצל, וגם עם הזמן, כמו גם עקביות, לעשות את זה גדול יותר. מרחיבי פין גם להרחיב את הפין עם אחיזה, אבל לעשות את זה בהדרגה, עם כלי פלדה המשמשים מעל הפין שולבו דרך חיים פעיל.

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

האם מוצרי שיפור זכר בטוחים?

כן. מאז פריטי שיפור זכר הם טבעיים, הם מאוד ונסבלים היטב. שיפור זכר הוא משמעותי הרבה יותר בטוח מאשר ניתוח שיפור הפין. לאחר שהשיג זאת, לחפש מוצר המסופק על ידי חברה עם רקורד ארוך, עם המלצות רופא מספר וגם ביקורות של לקוחות.

בדיוק מה הוא SizeGenetics?

SizeGenetics הוא בין מכשיר המאריך FDA אישר הפין הראשון בשוק ההמוני. הוא מתפקד מבוסס על אותו העיקרון כמו בניית שריר על כל חלק אחר של הגוף שלך. כאשר אתה מעלה משקולות להרים ידות, את המשקולות בעצם לשבור את רקמות מסת שריר וגם לשנות את זה עם תאים גדולים לעומת before.Similarly, SizeGenetics מותח את פין עשיית שימוש אחיזה מכאנית דינמית על פני תקופת זמן, כמו גם להגדיל את הגודל שלך של הפין שלך ככל 1-3 אינץ ‘על פני תקופה של 6-12 חודשים.

מרחיבי הפין הם בולטים עבור תוצאות לטווח ארוך שלהם (שניהם מקצועיים ובלתי מדעית) לעומת משאבות כפי שאתה יכול ללבוש מאריך במשך מספר שעות ביום בהשוואה לזה של מספר דקות משאבה. עם זאת, מרחיבים לא מראים תוצאות קצרות מועד מן הנפיחות, בניגוד משאבות. לקוחות מתקדמים יכולים לנסות את שני משאבת מרחיבים.

SizeGenetics הוא גם פופולרי עבור הרשימה שלהלן בעיות מלבד עליית אורך:

  • הפרעת micropenis
  • תסמונת הפין בנד

למי מתכוון לתקן הפין המכופף שלהם, תוכל לנסות SizeGenetic. אתה גם תוענק עם רווחי יותר כפי שאתה עושה זאת.

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

איך עבודות מאריך הפין SizeGenetics?

סיפורו של הגדלת פין הוא פשוט מאוד ואני אנסה להבהיר לך בעצם וכן קווים סבירים. פין הגדלת הבעיה היא זקנה במשך מאות שנים. דברים משתנים בעבר וכן להגדלת פין ימינו נשארים גישות כמו גם פריטים הוקמו לאורך זמן.

בכל אופן, אתה חייב להבין שיש מבצעים נהדרים של תוכניות מודרניות הם מה ערכה מסופקות על השוק. אז, חדש לגמרי (או עכשווי) אינו מעיד “גדול”. גאדג’ט extender הפין הוא ללא ספק אחת שבולט כאחד המועיל ביותר כמו גם תרופת PE היעילה ביותר.

עכשיו אתה שואל למה, נכון? חקירה מצוינת וגם כאן היא הפתרון. עבודת מאריך פין מבוססת על לחץ אחיזה כי בזהירות שואבת הפין שלך קדימה יצירת שכפול תא וכן התפתחות תאים בריאים חדשים לגמרי, וכן כתוצאת הפין שלך מקבל יותר וגם רחב.

עליות הפין העלו את זרימת דם המהווה במהותה עבור שיפור קבוע, היא הגדרה רפויה או להגדיר. די פשוט, לא? עוד הסבר פשוט איך פונקציות SizeGenetics דומות בגישה אמינה אך מיושנת של התארכות צוואר שבו אנשים ישנים המשמשים להרחבת צוואר לאורך זמן וגם לשמור אותם כבר לצמיתות.

כמה זמן ללבוש מאריך פין?

אני מציע לך להשתמש בו בתור גבוה ככל שתוכל. אם אתה יכול להשתמש בו במשך כ 8-10 שעות ביום, במשך 5-6 חודשים לגבי, אתה תקבל את ההישגים אפשריים האופטימליים! מטבע דברים, ובוודאי יהיו ימים שבם אתה לא תוכל ללבוש אותו במשך יותר מ 2-3 שעות, עדיין מנסה להפחית את הפרויקטים האלה “קצרים”. [COUNTEY_NAME].

כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר סטנדרטי SizeGenetics וכן אתה בהחלט תהיה על המסלול הנכון כדי להגיע בכל מקרה על ידי SizeGenetics. במקרה שלי, הייתי לשים על המכשיר עבור לגבי 5-7 שעות ביום ותוצאות מורגש הראשונות הגיעו אחרי 2 שבועות בעין של איבר מין גדול. לא הייתי מסוגל ללבוש את הכלי במשך יותר מ 5 חודשים אולם, עדיין אני נדהם 2,1 אינץ לתוספת אורך!

ופין רחב גם. באמת נפלאה תחושה בזמן שאתה מחבק אותו. אני חושב שאני בהחלט לרכוש תוספת קטנה אם לא לבשתי אותה במשך חודש נוסף. עם זאת, אתה חייב להכין להשתמש SizeGenetics לתקופה מקסימלית של 6 חודשים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

כאשר אתה משווה 6 חודשים כדי להירגע שנות חייך, אתה מבין שזה תקופה קצרה באמת אבל בהחלט שווה לבזבז על SizeGenetics כפי שהוא משאיר להגדלת הפין בלתי הפיך. הפין שלך יישאר גדול לנצח. זוהי האפשרות שאתה צריך לא להחמיץ!

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

יתרונות וחסרונות

עכשיו אתה מבין הרבה לגבי מרחיבי פין, איך הם פועלים כמו גם מדוע הוא מתפקד. שיתפתי את הסיפור האישי שלי איתך. אני רוצה לדון על היתרונות והחסרונות מהר עכשיו.

יתרונות:

  • זה ביצירות למעשה. זוהי השורה התחתונה. בניגוד 95% מפריטי שיפור הזכר סביב, SizeGenetics למעשה מוסר. זה מגובה על ידי מחקר קליני, וזה באמת יכול להוסיף בסביבות 1-3 ס”מ אורך הפין שלך. בים של מעושק, שזאת ההצעה האמיתית. תאמין לי, אתה לא תמצא את עצמך פוזל לעבר סרט המידה שלך מנסה לברר אם ייתכן שיש קורטוב של אבחנה באורך שלך. יהיה לך את היכולת לראות בבירור את ההבדל אחרי כמה חודשים של שימוש במוצר.
  • התוצאות הן לטווח ארוך. זהו גם מציאה ענקית. עד עכשיו כמו שאני מכיר, אין סוג אחר של מוצר בשוק שיכול לטעון את הטענה הזו. כל רווח בגודל שאתה מקבל קרם או ג’ל הולך להיות קצר מועד וגם בקושי ניכר. פין המשאבות לפעול בצורה טובה למדי, אך הם פשוט להגדיל הממד שלך לחץ כמו שעה, וגם אתה צריך ללבוש להקת השמירה כל הזמן. להקה דומה להצעה מתמשכת כי אתה לא באמת כי huge– אתה רק שאילת ממד נוסף קטן. עם SizeGenetics, ההתאמה היא לטווח ארוך, כמו גם זה בעצמך.
  • זה מפתיע בנוח. בשלב מסוים בעבר בחיים, היו לי הזדמנות לנסות להסתכל מאריך פין נוסף. לא הייתי מופתע. למעשה, אני דווקא נמנעתי על ידי פשוט איך לעזאזל לא נוח זה היה. אני לא אתיימר המדינה בנוגע שזו התעללות, אבל זה לא היה משהו שיכולתי תמונה לשים על במשך שעה אחת ביום. זה היה אחת הסיבות שאני נדחיתי במקור הרכישה שלי של SizeGenetics. עם זאת אני שמח שעברתי עם זה, כי זה כבר חוויה שונה לחלוטין. זה באמת מאוד נוח, כמו גם אתה יכול לשנות את זה לדרישות הספציפיות שלך. כמוני, סביר להניח שאתה שוכח שאתה משתמש בו חצי מהזמן.
  • זה מאוד קל לשימוש. ברצינות, זו השיטה הרשלנית לכלול סנטימטרים כדי הפין שלך! אין אימונים שיגרתי וכן אין משקולות לגייס. טכניקות אלה לוקחים כמות מטורפת של מאמץ, וגם הם יכולים לגרום לפציעה בלתי הפיכה. זהו ללא סיכון, כמו גם זה כל כך קל לשימוש שגם אידיוט יכול להבין איך לעשות את זה. אתה בעצם פשוט לשים אותו על כמו גם לאפשר לכלים לעשות את כל העבודה בזמן שאתה מגדיר על החיים שלך.
  • זוהי הוצאה חד. בעוד תג המחיר עבור SizeGenetics עלול להפחיד אותך, זה באמת הרבה מתחת חשבונו במשך מספר של מרחיבי הפין אחרים כי בדקתי. אבל הנקודה הטובה באמת היא שאתה פשוט צריך לשלם עבור SizeGenetics בהקדם. ניגודיות כי עם השגרה (לעתים קרובות חודש עד חודש) הוצאה ייתכן שיהיה עליכם לעשות בשביל קרמים או גלולות (אשר לא באמת עובד). בהתחשב בכך הכלי הזה מציע לכם חיים שלם של ערך, כאשר אתה עושה את המחלקה פני השנים, זה ממש לא עולה לך די!

חסרונות:

  • זה לוקח מחויב מתמשך כדי להשיג תוצאות בלתי הפיכות. אתה לא יכול להיות חסר סבלנות עם הליך זה! אתה צריך לרצות להשתמש בגאדג’ט כל יום, וגם אתה תקבל את התוצאות האפקטיביות ביותר אם אתה יכול לעשות את זה לכל הפחות מספר שעות מדי יום. זה עלול לקחת לך כמה חודשים כדי להתחיל לראות שינוי כלשהו, ​​אז אתה בעצם צריך ללכת על אמונה עד אחרי זה.
  • אם אתה משתמש בהתקן גרוע, כנראה שאתה יכול לפגוע בעצמך. אני באמת לא רואה שום סיבה כי זה חייב לקרות אי פעם בעבר כי, במיוחד כאשר אתה לעמת אותה עם האיומים הקשורים משאבות. כל שעליך לעשות הוא לבדוק את ההנחיות וכן פעם נוספת, תעצור את הסוסים שלך. אתה בהחלט תראה תוצאות!
  • זוהי עלות. אני לא mosting סביר לחמוק מתחת. אתה תשלם כופר של מלך SizeGenetics (שיעורי 2017 חדש מציב את המכשיר ב 199 $). אבל לבנות כמה כבר שילמת עד היום עבור טבליות, כמו גם טיפולים אחרים. אני מניח שזה יותר ממה שאתה הולך להשקיע SizeGenetics. משימות קדימה ולחשוב על אחת כמה וכמה כסף אתה תאבד על טיפולים יעילים אם אתה לא עושה את זה. SizeGenetics יהיה באמת לחסוך לך כסף בעתיד.

האם SizeGenetics יש השפעות שליליות?

SizeGenetics חל אסטרטגיה מתיחה, על מנת להבטיח כי אתה יכול להגביר ממד הפין שלך באופן טבעי ובטוח מאוד. הפריט, בשום ממוצע מביא על תוצאות לוואי ויש לו דו”ח אפס של גרימת כל סוג של סוג של נזק לאיבר המין הקשורות שלך! אז, כן, שימוש SizeGenetics מאובטח, בכל זאת, עולה בקנה אחד עם ההוראות של היצרנית לגבי השימוש בו הוא יוצא דופן מכרעת!

היכן לרכוש SizeGenetics?

[COUNTEY_NAME] . ניתן לרכוש SizeGenetics מאתר האינטרנט הראשי שלה. משווקים אחרים להשתמש סין עשתה פריט באמצעות פלסטיק כמוצר שלה. קבלת הפריט השגוי תהיה בזבוז של כסף מזומן, זמן והוא נותן לך הרבה אכזבות!

ספק SizeGenetics גם יספק לך החזר מלא (לוודא שאתה קונה מאתר ראשי), כמו גם את הזכות לשמור את הכלי אם לאחר 6 עשי שימוש, אתה שולח להם “בעבר וגם לאחר בתמונות, אף על פי כן, זה עולה לך יש לתעד את השינויים באופן עקבי בגודל הפין שלך לאורך כל התהליך. כמו גם לתפוס את זה כי אתה צריך במכשיר הזה במשך 6 חודשים!

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי