Skip to main content

SizeGenetics: התקן שיפור זכר ביותר של 2017

שיפור זכר

שיפור זכר הוא מונח רחב המתאר פריטים או להפוך את הפין גדול, לעזור עם בעיות ביצועים, או שניהם. בעוד המונח משמש לעתים קרובות כמילה נרדפת עם הגדלת פין, שיפור זכר מציע פונקציות שונות אחרות, כוללים ייצור זרע משופר, יותר התמדה וכן היא שיטה יעילה לטפל בבעיות זיקפה. [COUNTEY_NAME].

2 אסטרטגיות שיפור זכר מאומתות רפואיות כדי להרחיב את הפין בגודל כמו גם גודל. פין תרגילים לנצל משיכה לקדם תא מיטוזה ברחבי רקמת הפין. הפין מגדיל את התאים להפריד, ועם זמן ואחיד, לעשות את זה גדול יותר. מרחיבי פין גם להרחיב את הפין עם מתיחה, אך לעשות זאת בהדרגה, עם הגאדג’ט מתכת לשים על פני הפין וגם שולב ישר לתוך אורח חיים אנרגטי.

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

האם מוצרי שיפור זכר בטוחים?

כן. מכיוון פריטי שיפור זכר הם טבעיים, הם נסבלים היטב מאוד. שיפור זכר הוא משמעותי יותר בטוח לעומת ניתוח הגדלת פין. אחרי שאמר את זה, מבקש פריט המסופק על ידי משרד עם היסטוריית ביצועים ממושכת, עם המלצות רופא מרובות המלצות לקוח.

מהו SizeGenetics?

SizeGenetics הוא אחד ה- FDA הראשון קיבל מכשיר extender הפין בשוק ההמוני. זה עובד על בסיס העיקרון מאוד זהה לבניית שריר על חלק אחר של הגוף שלך. כאשר אתה מרים משקולות כדי להגדיל זרועות, את המשקולות בעצם לשבור את תאי רקמת השריר ולשנות אותו עם רקמה גדולה יותר before.Similarly, SizeGenetics מותח את הפין באמצעות גרירה מכאנית מתקדמת על פני תקופת זמן, כמו גם לשפר את הגודל שלך של הפין שלך כ 1-3 סנטימטרים מעל משך 6-12 חודשים.

מרחיבי פין עדיפים עבור תוצאות לטווח הארוך שלהם (שניהם קליניות וגם לא מדעיות) לעומת משאבות כפי שאתה יכול ללבוש מאריך במשך מספר השעות ביום, בהשוואה לזו של מספר דקות משאבה. עם זאת, מרחיבים אל לאכזב לטווח קצר נובע נפיחות, בניגוד משאבות. לקוחות מתקדמים יכולים לנסות את שני משאבת מרחיבים.

SizeGenetics הוא גם בולט עבור התנאים הבאים מלבד הדחיפה בגודלם:

  • תסמונת micropenis
  • תסמונת הפין בנד

למי שרוצה לתקן הפין המכופף שלהם, ייתכן לנסות SizeGenetic. אתה בוודאי גם תתוגמל עם רווחי יותר כפי שאתה עושה זאת.

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

איך בדיוק עבודות מאריך הפין SizeGenetics?

הסיפור של הגדלת פין הוא פשוט מאוד ואני אנסה לדון אתה פשוט לשים כמו גם קל להבין קווים. פין בעית גדלה בת מאות שנים. הדברים החשובים השונים קודמת כמו גם הגדלת הפין מודרנית נשארים שיטות וגם פריטים שפותחו בזמן.

בכל מקרה, אתה צריך להבין שיש המון תוכניות עכשוויות אך חסרות תועלת המסופקות על השוק. אז, חדש (או עכשווי) לא אומר “גדול”. גאדג’ט extender הפין הוא ללא ספק אחד עומד בנפרד כאפשרות PE היקרה ביותר והאמינה ביותר.

נכון לעכשיו אתה שואל למה, נכון? חקירה מצוינת ומתחת הוא הפתרון. עבודת מאריך פין מבוססת על כוח האחיזה כי בזהירות מושך הפין שלך קדימה וגרם שכפול תא, כמו גם פיתוח של תאים בריאים ומאוזנים חדשים, וכן כתוצאת הפין שלך מקבל יותר וגם גם רחב יותר.

עליות הפין שפרו את זרימת דם שהינה משמעות עבור הגדלה לטווח ארוכה, הן שמה רפויה או להשלים. די קל, לא? עוד הסבר פשוט בדיוק איך פונקציות SizeGenetics דומות בגישה מיושנת אך אמינה של התארכות הצוואר שבו שבטים ישנים עשו שימוש כדי להאריך את צוואר לאורך זמן וגם לשמור אותם זמן רב יותר באופן קבוע.

כמה זמן לשים על extender הפין?

אני מייעץ לך להשתמש בו ככל שתוכל. אם אתה יכול ללבוש אותו במשך כ 8-10 שעות כל יום, במשך לגבי 5-6 חודשים, תוכל להשיג את ההצלחה האפשרית האופטימלית! ברור, ודאי יהיו ימים שבהם אתה לא תוכל להשתמש בו יותר מ 2-3 שעות, אבל שואפים להפחית אלה מסעות “קצר”. [COUNTEY_NAME].

רק לעמוד בסטנדרטים SizeGenetics וגם אתה בהחלט תהיה על המסלול המתאים כדי להשיג כל טענה על ידי SizeGenetics. במצב שלי, הייתי לשים על המכשיר במשך כ 5-7 שעות ביום ותוצאות מורגש הראשונות הגיעו אחרי 2 שבועות בצורת פין גדול. לא הייתי מסוגל להשתמש בכלי במשך יותר מ 5 חודשים אולם, אבל אני מופתע 2,1 אינץ נוסף באורך!

שלא לדבר פין גדול. באמת נהדרת תחושה בזמן שאתה מחבק אותו. אני מניח שאני בהחלט לקבל קצת יותר אם השתמשתי בו במשך חודש ויותר. עם זאת, אתה חייב מתכוון לעשות שימוש SizeGenetics לתקופה האופטימלית של 6 חודשים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

כאשר אתה משווה 6 חודשים לנוח שנות חייך, אתה מזהה זה תקופה קצרה באמת עדיין בהחלט שווה להשקיע על SizeGenetics כפי שהוא משאיר שיפור הפין בלתי הפיך. הפין שלך בהחלט יישאר גדול לצמיתות. זוהי האפשרות שאתה צריך לא להחמיץ!

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

יתרונות וחסרונות

אתה כרגע יודע הרבה לגבי מרחיבי פין, איך הם מתפקדים וגם למה זה עובד. אני דווקא שתפתי הסיפור האישי שלי איתך. אני רוצה ללכת בקצרה על היתרונות והחסרונות כרגע.

יתרונות:

  • זה ביצירות למעשה. זוהי השורה התחתונה. בניגוד 95% מפריטי שיפור הזכר בחוץ, SizeGenetics מספקת למעשה. זה מגובה על ידי מחקר קליני, וגם זה באמת יכול לכלול סביב 1-3 ס”מ לגודל הפין שלך. בים של הונאות, זה הדבר האמיתי. תאמין לי, אתה לא מוצא את עצמך בהעוויית העיניים בבית סרט המידה שלך במטרה לגלות האם תיתכן מידת ההבחנה באורך שלך. תוכל לראות את ההבחנה בבירור לאחר כמה חודשים של שימוש בפריט.
  • התוצאות הן לטווח ארוך. זוהי גם הצעה משמעותית. לכן עד כמה שאני מבין, יש סוג אחר של דבר פריט על השוק שיכול לעשות במקרה הזה. כל מימד לצבור אתה מקבל מן קרם או ג’ל mosting צפוי להיות קצר מועד וכמעט גלוי. פין משאבות עבודה די טוב, ובכל זאת היא רק לשפר הממד שלך כמו חצי שעה, ואתה צריך ללבוש את להקת השמירה במהלך. הלהקה הזאת היא כמו מצביע חוזר כי אתה לא באמת כי huge– אתה פשוט קבלת ממד נוסף קטן. עם SizeGenetics, השינוי הוא בלתי הפיך וזה משלך.
  • זהו להפליא נוחים. בשלב מסוים בעבר בחיים, היו לי הזדמנות לבדוק אחר מאריך פין. ואני לא היה מרוצה. כעניין של עובדה, אני באמת הוסתרתי על ידי פשוט איך לעזאזל לא נוח זה היה. לא אתיימר כמו לומר שזה היה עינוי, אבל זה לא היה משהו שאני יכול לדמיין לשים על למשך שעה אחת ביום. זה היה בין הסיבות שאני מתעכב במקור הרכישה שלי של SizeGenetics. אבל אני לשמוח הלכתי עם זה עד הסוף, כי זה כבר חוויה שונה לחלוטין. זה בעצם הוא באמת נוח, וגם אתה יכול להתאים אותו לצרכים הספציפיים שלך. כמוני, תוכל אולי הזנחה אתה לובש אותו חץ רגע.
  • זהו שלא ייאמנו קלים לשימוש. ברצינות, זו הדרך הרשלנית להוסיף סנטימטרים כדי הפין שלך! אין תרגילים יוצאי דופן וכן אין משקולות לגייס. שיטות אלה לוקחים כמות של מאמץ שערורייתי, והם עלולים לגרום לפגיעה ארוכת טווח. זה מאובטח וזה כל כך קל לשימוש, כי אפילו bonehead יכול לקבוע איך לעשות את זה. אתה בעצם פשוט לשים את זה על וגם לתת בגאדג’ט לעשות כל עבודה תוך כדי להתמודד עם החיים שלך.
  • זהו בהשקעה חד פעמית. בעוד המחיר עבור SizeGenetics עלול לְהַפחִיד לך, זה בעצם הוא הרבה מתחת למחיר עבור חלק מרחיבי הפין האחרים שלקחתי מבט. זאת הנקודה הטובה באמת היא כי אתה רק צריך לשלם עבור SizeGenetics כאשר. השוואת שעם נורמלי ההוצאה (בדרך כלל חודשיים) ייתכן שיהיה צורך לייצר קרמים או גלולות (אשר לא באמת עובד). כשחשבתי על זה הגאדג’ט הזה נותן לך זמן חיים של ערך, כאשר אתה עושה את החלוקה ברחבי השנים, זה ממש לא עולה רב לך!

חסרונות:

  • זה לוקח מסירות חוזרות כדי להשיג תוצאות בלתי הפיכות. אתה לא יכול להיות חסר סבלנות עם התהליך הזה! אתה צריך לרצות לשים על הגאדג’ט בכל יום ויום, כמו גם אתה בהחלט תקבל את התוצאות הטובות ביותר אם אתה יכול לעשות את זה במשך שעות רבות מדי יום לפחות. זה עלול לקחת לך כמה חודשים כדי להתחיל לראות כל סוג של שינוי, כך אתה בעצם צריך ללכת דוגמטי עד אחרי זה.
  • אם אתם עושים שימוש בגאדג’ט כראוי, אתה יכול יתכן פצע בעצמך. אני באמת לא רואה שום סיבה שזו פעם צריכה להתבצע בכל זאת, במיוחד כאשר משווה אותו לאיומים הקשורים משאבות. כל שעליך לעשות הוא לבחון את הכיוונים וכן שוב, להיות סבלני. אתה בהחלט תראה תוצאות!
  • זוהי הוצאה. אני לא מתכוון לחמוק ממש כאן. אתה תשלם כופר של מלך SizeGenetics (במחירי 2017 חדש מציב את המכשיר ב 199 $). אבל מסתכם כמה זה עולה? למעשה כבר שילמת עד היום עבור טבליות וטיפולים שונים אחרים. אני חושב שזה יותר ממה שאתה mosting סביר להוציא על SizeGenetics. משימות קדימה וגם לחשוב על כמה עוד יותר מזומן אתה בהחלט תבזבז את הכסף על טיפולים חסרי תועלת אם אתה לא עושה את זה. SizeGenetics יהיה באמת לחסוך לך כסף בטווח הארוך.

האם SizeGenetics יש השפעות שליליות?

SizeGenetics מיישמת שיטה מתיחה, על מנת להבטיח כי אתה יכול לשפר את גודל הפין שלך בצורה מאוד טבעית ומוגנת. המוצר, על ידי לא מתכוון מביא על השפעות שליליות ויש לו שום תיעוד של גרימת כל סוג של סוג של פגיעה באיבר המין הקשור שלך! אז, כן, את השימוש של SizeGenetics בטוח, בכל זאת, הקפדה על ההנחיות של הספק כשזה בא השימוש בו הוא מאוד חשוב!

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

[COUNTEY_NAME] . ניתן לרכוש SizeGenetics מהאתר הרשמי שלה. משווקים אחרים להשתמש סין עשתה פריט באמצעות פלסטיק כמוצר שלה. קבלת המוצר הלא נכון יהיה בזבוז של הלוואה, הפעם כמו גם מספק לך הרבה תסכולים!

יצרנית SizeGenetics תהיה גם לתת לך החזר כספי מלא (ראה אליו אתה קונה מאתר רשמי) ואת ההזדמנות כדי לשמור על גאדג’ט אם לאחר 6 עשי שימוש, אתה שולח להם “בעבר וגם לאחר תמונות, אף על פי כן, זה אומר שאתה צריך באדיקות להקליט ההתאמות של מימד הפין שלך לאורך כל ההליך. וגם לתפוס את זה אתה צריך שיהיה לך את הגאדג’ט הזה עבור 6 חודשים!

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי