Skip to main content

סקירת Extender SizeGenetics: תוצאות ותופעות לוואי [EXPOSED]

שיפור זכר

שיפור זכר הוא מונח רחב המתייחס פריטים או להפוך את הפין גדול, סיוע עם בעיות ביצועים, או שניהם. בעוד המונח משמש בדרך כלל כמילה נרדפת עם הגדלת פין, שיפור זכר מציע פונקציות אחרות, כוללים ייצור זרע השתפר, כבר התמדה וכן היא דרך יעילה להתמודד עם חוסר אונים. [COUNTEY_NAME].

2 אסטרטגיות לשיפור זכר מאומתות קליניות להרחיב את הפין בגודל וגודל. פין אימונים לנצל את האחיזה כדי להגביר תא מיטוזה ברחבי תאי הפין. הפין מרחיב כמו תאים נפרדים, ועם הזמן, כמו גם אחידות, ולהפוך אותו גדול יותר. מרחיבי פין גם להרחיב את הפין עם אחיזה, עדיין לעשות את זה לאט, עם מכשיר מתכת לשים על פני הפין וכלל לתוך דרך החיים אנרגטית.

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

האם פריטי שיפור זכר בטוחים?

כן. מאז מוצרי שיפור זכר הם טבעיים, הם מאוד ונסבלים היטב. שיפור זכר הוא בטוח יותר באופן משמעותי מאשר טיפול כירורגי שיפור פין. אחרי שאמר את זה, לחפש פריט משמש עסק עם רקורד ארוך, עם המלצות רופא מספר וגם חסות לקוח.

בדיוק מה הוא SizeGenetics?

SizeGenetics היא בין מכשיר מאריך פין הראשוני FDA אשר בשוק ההמוני. זה עובד על בסיס העיקרון מאוד זהה לבניית רקמות שרירים על חלק אחר של הגוף שלך. כאשר אתה מעלה משקולות כדי להגדיל שרירים, משקולות בעיקר לשבור את הרקמות רקמה שרירית וגם לשנות אותה עם רקמות גדולות יותר לעומת before.Similarly, SizeGenetics מרחיב את הפין עשיית שימוש המתיחה מכני פרוגרסיבי מעל סכום של זמן וגם להעלות בגודל שלך של הפין שלך עד 1-3 אינץ ‘על פני תקופה של 6-12 חודשים.

מרחיבי פין פופולריים עבור תוצאות לטווח ארוך שלהם (שניהם מדעיים וגם אנקדוטליות) לעומת משאבות כפי שאתה יכול להשתמש מאריך במשך כמה שעות ביום בהשוואה לזו של כמה דקות עבור משאבה. עם זאת, מרחיבים לא מראים קצר מועד נובעים נפיחות, בניגוד משאבות. אנשים מתקדמים יכולים לנסות הוא לשאוב כמו גם מרחיבים.

SizeGenetics הוא גם פופולרי עבור הבעיות הבאות בנוסף עליית גודל:

  • תסמונת micropenis
  • תסמונת הפין בנד

עבור אלה מתכוונים לתקן הפין המעוקל שלהם, אתה יכול לנסות SizeGenetic. אתה גם תוענק עם רווחי יותר כפי שאתה עושה זאת.

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

איך בדיוק עבודות מאריך הפין SizeGenetics?

סיפורו של הגדלת פין הוא פשוט מאוד וגם אני אנסה לתאר לך בקצרה וגם קווים מובנים. פין בעית גדלה בת מאות שנים. הדברים החשובים להשתנות להגדלת פין העבר המודרנית הם בגישות כמו גם פריטים שנוצרו לאורך זמן.

בכל מקרה, אתה צריך להבין שיש המון ימינו אבל תוכניות חסרות ערך המוצע בשוק. אז, חדש (או מודרני) אינו מעיד “טוב”. גאדג’ט extender הפין הוא ללא ספק אחד שבולט כמו רוב המועיל, כמו גם שירות PE היעיל ביותר.

עכשיו אתה שואל למה, נכון? שאלה טובה וגם כאן היא התשובה. עבודת מאריך פין מבוססת על לחץ מתיחה כי בעדינות מושך הפין שלך ואילך גרימת שכפול תא וכן התפתחות תאים בריאים חדשים, וגם כתוצאות הפין שלך מקבל יותר, כמו גם גדול גם.

עליות הפין העלו את זרימת דם המהווה במהותה עבור הגדלה לטווח ארוכה, היא צניחה או להשלים שמה. די פשוט, לא? עוד הסבר קל איך SizeGenetics פונקציות דומה לגישה הישנה עשה אך יעיל של התארכות הצוואר שבו אנשים ישנים מנוצל כדי להרחיב את הצוואר עם הזמן, כמו גם לשמור אותם זמן רב יותר לחלוטין.

לכמה זמן לשים על extender הפין?

אני מציע לך ללבוש אותו גבוה ככל שתוכל. אם אתה יכול להשתמש בו עבור סביב 8-10 שעות על בסיס יומי, למשך כ 5-6 חודשים, תוכל לקבל את ההישגים המקסימאליים אפשריים! ברור, יהיו ימים שבהם לא תהיה לך את היכולת להשתמש בו עבור יותר מ 2-3 שעות, אבל מנסים למזער את הפרויקטים האלה “קצר”. [COUNTEY_NAME].

כל שעליך לעשות הוא לעמוד בסטנדרטים SizeGenetics וכן אתה בהחלט תקבל על הנתיב הנכון כדי להשיג כל טענה על ידי SizeGenetics. במקרה שלי, הייתי לשים על גאדג’ט לגבי 5-7 שעות ביום ותוצאות לזיהוי ראשונות הגיע אחרי 2 שבועות בעין של פין גדול. לא הייתי מסוגל ללבוש את הכלי במשך יותר מ 5 חודשים אולם, עדיין אני נדהם 2,1 אינץ הוסיף בגודל!

כמו גם פין גדול. למעשה תחושה נפלאה בזמן שאתה מחבק אותו. אני מניח שהייתי לקבל קצת הרבה יותר אם השתמשתי בו במשך חודש נוסף. עם זאת, אתה צריך להכין לנצל SizeGenetics לתקופה האופטימלית של 6 חודשים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

כאשר אתה משווה 6 חודשים לנוח שנות חייך, אתה מבין את זה הוא לתקופה קצרה מאוד אבל בהחלט שווה לבזבז על SizeGenetics כפי שהוא משאיר הגדלת הפין לטווח ארוך. הפין שלך יישאר גדול לכל החיים. זוהי האפשרות שאתה צריך תפספס!

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי

יתרונות וחסרונות

אתה כרגע להבין הרבה על מרחיבי פין, עד כמה הם פועלים כמו גם מדוע הוא מתפקד. אני דווקא שתפתי את הסיפור האישי שלי איתך. ברצוני לסקור את היתרונות והחסרונות מהר עכשיו.

יתרונות:

  • זה ביצירות למעשה. זוהי השורה התחתונה. בניגוד 95% מפריטי שיפור הזכר סביב, SizeGenetics למעשה מספק. זה מגובה על ידי מחקר קליני, וזה באמת יכול לכלול סביב 1-3 ס”מ לגודל הפין שלך. בים של מעושק, זוהי מציאה אמיתית. תאמין לי, אתה לא מוצא את עצמך בהעוויית העיניים בבית סרט המידה שלך מנסה להבין אם ייתכן שיש מידה מסוימת של הבדל בגודל שלך. אתה בהחלט תוכל לראות את ההבחנה בבירור לאחר כמה חודשים של שימוש בפריט.
  • התוצאות הן בלתי הפיכות. זהו גם מציאה משמעותית. אז עד כמה שאני יודע, יש סוג אחר של דבר פריט בשוק שיכול לעשות במקרה הזה. כל סוג של רווח בגודל שאתה מקבל קרם או ג’ל mosting צפוי להיות קצר מועד ובקושי נצפה. פין המשאבות פועלים היטב, ובכל זאת היא רק לשפר הממד שלך כמו חצי שעה, ואתה צריך ללבוש את הלהקה תמך במהלך. הלהקה הזאת היא כמו מצביע רציף כי אתה לא באמת כי large– אתה פשוט קבלת ממד תוספת קטן. עם SizeGenetics, ההתאמה היא לטווח ארוך, כמו גם זה שלך.
  • זה מפתיע בנוח. בנקודה אחת מוקדם בחיים שלי, אני לא צריך הזדמנות לנסות מאריך פין נוסף. לא הייתי מרוצה ממנה. למעשה, הייתי למעשה נרתע פשוט איך לעזאזל לא נוח זה היה. אני לא אתיימר מדינה בנוגע שזו התעללות, אולם זה לא היה משהו שאני יכול לדמיין לשים עליהם במשך שעה אחת ביום. זה היה בין הגורמים דחיתי במקור הרכישה שלי של SizeGenetics. אבל אני לשמוח סיימתי אותו, שכן זו הייתה למעשה חוויה שונה לחלוטין. זה באמת מאוד נוח, וגם אתה יכול להתאים אותו לדרישות המסוימות שלך. כמוני, תוכל הזנחה הסבירה להניח שאתה לובש אותו חץ רגע.
  • זהו גיחוך קל לשימוש. ברצינות, זו הדרך הרשלנית להוסיף סנטימטרים כדי הפין שלך! אין אימונים מוזרים וגם לא משקולת להרים. טכניקות אלה לוקחים כמות של יוזמה שפוי, והם יכולים ליצור נזק בלתי הפיך. זהו ללא סיכון וגם זה כל כך קל לשימוש, כי גם ראש סיכה יכול לזהות איך לעשות את זה. אתה ממש פשוט מניח אותה על ואפשר למכשיר לעשות את כל העבודה בזמן שאתה להתמודד עם החיים שלך.
  • זוהי עלות חד. בעוד העלות עבור SizeGenetics עלולה להפחיד אותך, זה באמת הרבה פחות מהמחיר במשך מספר של מרחיבי הפין השונים האחרים שאני נחשב. זאת הנקודה האפקטיבית ביותר באמת היא שאתה פשוט צריך לשלם עבור SizeGenetics כאשר. השוואת השעם הרגיל (בדרך כלל חודש עד חודש) תעלה לך יכול לעשות עבור קרמים או גלולות (אשר לא באמת עובד). כשחשבתי על זה הכלי הזה נותן לך חיים שלמים של ערך, כאשר אתה עושה את החלוקה לאורך השנים, זה באמת לא עולה רב לך!

חסרונות:

  • זה לוקח מסירות מתמשכות כדי להשיג תוצאות בלתי הפיכות. אתה לא יכול להיות חסר סבלנות עם התהליך הזה! אתה צריך להיות מוכן להשתמש בגאדג’ט בכל יום, כמו גם אתה תקבל את התוצאות האפקטיביות ביותר אם אתה יכול לעשות את זה למשך תקופה מינימלית של כמה שעות כל יום. זה יכול לקחת לך כמה חודשים כדי להתחיל לראות כל סוג של שינוי, כך אתה בעצם צריך ללכת על אמונה עד אז.
  • אם אתם עושים שימוש בכלי גרוע, אתה יכול לפגוע יתכן בעצמך. אני באמת לא רואה שום סיבה למה זה חייב מבעבר להתרחש אם כי, במיוחד כאשר אתה לעמת אותה עם האיומים הקשורים משאבות. רק לבדוק את ההוראות וכן פעם נוספת, תעצור את הסוסים שלך. אתה תראה תוצאות!
  • זוהי הוצאה. אני לא הולך סחור סחור להלן. אתה בהחלט תשלם ביוקר עבור SizeGenetics (ניו תמחור 2017 מציב את המכשיר ב 199 $). עם זאת לצבור כמה זה עולה? כבר שילמת עד עצם היום הזה על גלולות וטיפולים שונים אחרים. אני חושב שזה יותר ממה שאתה mosting סביר להשקיע SizeGenetics. פרויקט ואילך וגם לחשוב על כמה זה עולה? יותר כסף תוכל לזרוק על טיפולים חסרי תועלת אם אתה לא עושה את זה. SizeGenetics יהיה ממש לחסוך לכם כסף לאורך זמן.

האם תופעות לוואי SizeGenetics Have?

SizeGenetics משתמשת באסטרטגיה אחיזה, כדי להבטיח כי אתה יכול לשפר את גודל הפין שלך בצורה מאוד טבעית בטוחה ומאובטחת. הפריט, על ידי שום גורם ממוצע תוצאות לוואי ויש לו שום תיעוד של מפעילה כל סוג של סוג של נזק לאיבר הגוף המיני שלך! אז, כן, שימוש SizeGenetics מאובטח, בכל זאת, בעקבות הוראות היצרן כשזה בא השימוש שלה הוא מאוד חיוני!

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

[COUNTEY_NAME] . אתה יכול לקבל SizeGenetics מאתר האינטרנט הראשי שלה. משווקים אחרים שונים מציעים סין גרמה מוצר עשיית שימוש פלסטיק כחומר שלה. קבלת המוצר הלא נכון בהחלט יהיה בזבוז של הלוואה, זמן והוא נותן לך מידה של לחץ גדול!

מפיק SizeGenetics בהחלט גם ייתן לך החזר מלא (לוודא שאתה קונה מאתר האינטרנט ראשי) ואת הזכות לשמור את המכשיר אם לאחר 6 עשי שימוש, אתה שולח להם “בעבר וגם לאחר דימויים, עם זאת, זה מרמז לך צריך באדיקות לתעד את השינויים בגודל הפין שלך לאורך כל ההליך. וגם לתפוס את זה אתה צריך את הכלי הזה עבור 6 חודשים!

קנה Sizagenetics מהאתר הרשמי