Skip to main content

ביקורות אקסטרה זכר ULTIMATE: מחירים, מינונים, תוצאות ותופעות לוואי

Recap הערכה

ביקורות אקסטרה זכר ULTIMATE: מחירים, מינונים, תוצאות ותופעות לוואי. אקסטרה זכר הוא אחד גלולות ללא מרשם העדיפו עם מוכר להאיץ את מחזור הדם אל הפין עבור גדול וגם זקפה קשה יותר. מרכיביו עדיפים asphordic ויש מחקר מדעי עצמאי תומך מאחוריו (אזכור יכול להיות ממוקם באתר רשמי).

עם זאת, אין הוכחה של עלייה בלתי ההפיכה בגודל פין (זקפות חריגות כלל תוצאות 0.5-1.5 אינץ צמיחה קצרת מועד באורך זקוף אף) למרות תביעות ביטוח על ידי החברה.

למרות שזה אחד ממחשבי הלוח היקרים יותר בשוק, מצאתי אותו מעל תוסף רבי מכר שונה אחר עבור זקפות לטווח ארוך עם עלייה ניכרה בגודל פין זקוף (אם כי אין רווח בלתי הפיך, מישהו הבחין).

יש להם כסף 60 ימים בחזרה להבטיח אם אתה לא מרוצה עם תוצאות (אתה צריך לחסוך מכולות למרות וכן רכישה מהאתר הרשמי).

לא הצלחתי למצוא כל סוג של אזהרת FDA ​​/ תלונה נגד אדם נוסף (אשר מהווה אות ידידותית לסביבה). אני בהחלט ממליץ עליו לכל זקפות חזקות וגם חשק מיני גדל עדיין בהחלט לא ממליץ על כך באופן בלעדי עבור העלאת ממד פין.

הצעה מיוחדת קנה 4 בקבוקים קבלו 2 בחינם

מהו גבר פנוי?

בונוס זכר הוא מאיץ מיני שפותח במיוחד עבור גברים. הגברים עם חיוניות מין קשור חלשות יש סיכוי זהב של שימוש תוספת המדהימה הזה יש הרבה יותר טוב להחזיר לחיים המיניים הבריאה שלהם. את הטוב ביותר מגיע כאשר אתה שם את המאמץ וכן מדויקים באותה קרה עם תוספת זו כספקים להציב הרבה מאמץ שהופך אותו.

זה נעשה תחת הפיקוח של מומחים בתחום בריאות ואיכות חיים ידועים ביותר עם הרבה ניסיון, כמו גם הם מנוצלים כל המרכיבים הטהורים בו. טוהר במוסף אושר על ידי המלצה חיובית 100% של הצרכנים.

הסיבה לעשות שימוש בונוס האדם היא שכאשר גברים לאתר שום דרך הדרכים הטובות ביותר כדי להיות טובות יותר ביצועי מין קשור, זה מסייע כמו מקצוען שיש. התוספת מנוצלת להגדלת היכולות הקשורות לסקס יש חיים טובים יותר במערכת יחסים. זכור לאבד הסיבולת שלהם כשהוא חוצה -30 מוקדם מאוד שלהם, כמו גם זה יוצר ניזק די חיי המין הקשור שלהם.

יתרונות

 • זה מעלה כונן הקשורות לסקס
 • משפר את האיכות עליונה זקף
 • מסייע לך להישאר בשלטון
 • שפר פין ממד
 • בחירה ללא מרשם מצוין
 • אפקטיבי לבעיה ואין אונות גברית האפקטיביות
 • עשוי מרכיבים טבעיים
 • הופק על ידי הבריאות ואיכות החיים המתקדמות; בראש בארה”ב כמו גם יצרנית תוסף בבריטניה
 • אין סיבוך מוכר, 3 גלולות מדי יום יעשה פלאים
 • מחקרים רפואיים שבוצעו הראו שזה יהיה אחד המאיצים החזקים ביותר לגברים
 • משווק עם ערבות בחזרה במזומן 60 ימים

רכיבים פעילים

להלן רשימה מפורטת של מרכיבים של Extra Man:

 • רימון 40% Ellagic Acid 500mg , יש רימונים כמויות גבוהות של חומצה אלגית עשירים בנוגדי חמצון, אשר כל כך אמין על שיפור זרימת הדם, כי מחקר אחד מצא אנשים צורכים אלכוהול מיץ רימונים יומי חשף עלייה 17% במחזור הדם פשוט 90 days3.
 • MSM 100mg (Methyl Sulfonyl מתאן) , MSM הוא סוג אורגני של גופרית, מינרל, בנוסף לקיום זרימת הדם, חיוני לבריאות התא ותאי שלך wellness– המורכב מאלה הפין שלך. בלי מספיק MSM, התאים שלך יכולים להיות חלשים הגוף שלך לא יכול לפתח תא חדש מוצק בריא ומאוזן.
 • L-מתיונין 100 מ”ג , חומצת אמינו חיונית, L- מתיונין נחשב לתפקד ידי חסימת המרה של היסטידין לתוך היסטמין סוכן הורמונלית. היסטמין ממלא תפקיד חיוני להשיג אורגזמה; כך גדל מעלות ממנו, מהר יותר אתה צפוי להגיע לשיא, וזו הסיבה מעלות גבוהה של היסטמין חוברו אורגזמה מוקדם.
 • אבץ (כמו ציטראט) 14mg , מינרל חיוני זה ממלא תפקיד חיוני בייצור הטסטוסטרון שלך. מחקר אחד הממוקם מעלות הטסטוסטרון אצל גברים על תוכנית דיאטה אבץ נמוכה צלל ידי% 75 עצום אחרי 20 weeks8. מחקר המחקר בדיוק גם חשף מעלות טסטוסטרון כמעט הוכפלו לאחר הגדלת צריכת אבץ בקבוצה אחרת של בחורים.
 • 25mg Cordyceps , מנוצל תרופות סיניות במשך שנים אינספור כאפרודיזיאק כל-טבעי, הרבה מחקרים הוכיח היכולת האפקטיבית מסוג זה של פטרייה להעלות הליבידו גם פונקציה הקשורה למין. חוקרים חושבים שזה נובע 2 כימיקלים ב cordyceps שנקרא deoxyadenosine וחומצה cordycepic, וכתוצאה מכך הם הופיעו להשפיע ישר על המיקום של המוח שלנו אחראי על ויסות הליבידו.
 • 18mg ניאצין (ויטמין B3) , הידוע גם בשם ויטמין B3, מחקרים למעשה חשפו כי ניאצין מגביר את זרימת הדם על ידי עוזר כלי הדם לבעוט לאחור גם להרחיב.

מָנָה

מומלץ מאוד לקחת אדם נוסף כתוספת יומית. זה כרוך כי אתה חייב לבצע 3 כמוסות או טבליות מדי יום. מיכל של Extra Man סוגר 30 גלולות, אשר מצביעה על מכל אחרון עבור 10 ימים. הקפד כי לקחת את זה יחד עם הארוחות הרגילות שלך, באופן אידיאלי מתחיל עם ארוחת בוקר. החמצת מנה היא מינימלית.

כמה זמן ייקח לי לראות תוצאות?

על ידי ניצול שניהם מיותרים זכר וגם פין בריאות DVD אתה יכול לראות סיבה לטווח ארוך החודשים 3 הראשוניים של שימוש בתוכנה.

הצעה מיוחדת קנה 4 בקבוקים קבלו 2 בחינם

השפעות שליליות

האם בונוס אדם יש כל סוג של תופעות לוואי? זהו אחד של החקירה החיונית ביותר לכל אחד מכם חייב לשאול את עצמו. התשובה היא לא כל כך קלה.

מאז אנחנו לא חוקר, לא גם אנשי מקצוע רפואיים, אנו סומכים על מקורות מכובדים כגון WebMD לקבלת מידע נוסף לגבי תופעות לוואי אפשריות עבור רכיבים בודדים מנוצלים זכר נוסף:

 • L-arginine יכול לגרום לתופעות לוואי כגון אי נוחות בבטן, נפיחות, שלשולים, דלקת פרקים גאוט, הפרעות דם, תגובות אלרגיות, נפיחות בדרכי נשימה, מחמיר של אסטמה, כמו גם לחץ דם גבוה מופחת (ואולי סיכון).
 • אלגית ACID אין מספיק נתונים כדי לזהות אם זה בטוח (ראה עוד להלן).
 • MSM עלול ליצור בחילות או הקאות, שלשולים, נפיחות, עייפות, מיגרנה, בעיות שינה, גירוד, או מחמירות של סימפטומי תגובה אלרגיים (סביר SAFE).
 • L- מתיונין (במינון גבוה) יכול ליצור נזק מוחי וגם הרוגים (אולי).
 • ZINC ציטראט עלול ליצור בחילה, להקיא, שלשולים, העדפה מתכתי, כליות וכן נזק הבטן, וגם משפיע הצד השני (סביר SAFE).
 • Cordyceps יכול להאט את קרישת הדם, כמו גם לגרום למערכת החיסונית להיות יותר אנרגטי (ואולי תבטיח).
 • ניאצין עלול לעורר שריפה, עקצוץ, גירוד, וגם אדמומיות בפנים, בזרועות, וגם שד, יחד עם תסכולים, קלקול קיבה, גזים במעיים, wooziness, אי נוחות בפה, כמו גם בעיות שונות אחרות (סביר SAFE).

כפי שאתה יכול לראות, תוספת זו היא בטוחה למאכל. רוב האנשים שלוקחים שיא בונוס זכר שום תופעות שליליות. אף על פי כן, אני מציע כל זמן מחפש ייעוץ מכל סוג של תוסף עם הרופא שלך תחילה.

PROS נוסף זכר.

 • במה מהירה; בהתבסס על ביקורות רבות חקרתי הרבה גברים אשר עשו שימוש תוצאות חיוביות ניסיון זכר נוסף בתוך פשוט כמה ימים. מספר הגברים שנהנו משוב מהיר כזה גלול אלה דיווח כי רואים לראשונה דחיפה בחשק מיני, וזה היה אז ואחריו זקפות חזקות יותר סיבולת גבוהה.
 • שליטה רבה יותר; סקרתי דיווחים רבים מבחורים כי טענו שאין להם שליטה נוספת על השיא לאחר נטילת טבליות אקסטרה זכרו במשך כמה שבועות. זכר עם מקרים לאור אורגזמה מוקדמת יכולה לגלות כי הם יכולים לבחור כבר לפני שיש להם אורגזמה.
 • נפח משופר; הרבה מאוד אנשים, אם כי לא כולן, יש ניסיון עלייה בכמות נוזל זרע כתוצאה של לקיחת טבליות אקסטרה אדם. כפי שאני בעצם הצבעתי קודם לכן, זה כנראה בגלל תוכן האבץ הגלול.
 • Rise בממד; נראה שיש תשובה מעורבבת למקרים אשר ציינו כי הלוחות האלה להגביר אורך כמו גם היקפו. מספר הזכרים דיווח דחיפה בגודל רפוי, וכמובן זה יהיה בשל השיפוץ במחזור דם לפין.

חסרונות אקסטרה זכר.

 • הוֹצָאָה; בזמן שאני כותב אליכם סקירת בונוס זכר זו, אספקת 1 חודשים של טבליות אלה הייתה עולה 64.95 $, אשר אני מקפיד עלולה להיות קצת יותר מדי עבור הרבה גברים, וגם במיוחד אם אתם מתכננים לקחת אותם במשך תקופה ארוכה של זמן.
 • בהיעדר פרטים; מכיוון שזהו מותג חדש למדי, אף אחד לא יכול לומר בוודאות מה התוצאות לטווח ארוך יהיה בהחלט. כדי מנסח זאת בפשטות, אם אתה להשיג אינץ ‘גודל, האם עדיין יש את זה הוסיף רמ”ח שנה או שנתיים מאוחר יותר?
 • צרכי אימון; אם אתה מתכוון לרכוש טבליות אלה פשוט כי אתה רוצה להגדיל את גודלו ו / או היקפו של הפין שלך, אתה צריך להבין את העובדה שאתה גם תצטרך לעשות פין שונה תרגילים רלוונטיים אם אתם מתכוונים להפיק את המירב התוצאות.

מה לגבי המחיר?

1 Bottle
$64.95
Retail: $91.89
Savings: $27.00
buy now »
4 BOTTLES + 2 FREE + 2x FREE PRO ERECTION GEL
$249.90
Retail: $568.33
Savings: $318.00
buy now »
3 BOTTLES + 1 FREE + FREE PRO ERECTION GEL
$197.95
Retail: $384.55
Savings: $187.00
buy now »

המלצות משתמשים.

רוברט לואיס.

“בהתחשב בכך להכות 40 של שלי, אני דווקא ניסיתי מגוון של גישות כדי לשפר את היעילות שלי. זה בעצם גם סייע לי להגדיל ממד הפין שלי על ידי 1.5 אינץ ‘כאשר להשלים! בהחלט, אחד אני בהחלט ממליץ לאחרים שמנסים למצוא 100% שיפורים טבעיים”.

ריצ’רד קלארק, שכבה, אוסטרליה.

“התחלתי ניצול זכר נוסף על 5 חודשים בגלל ואני בהחלט יכול להשמיע כי אין האונות היא לא חלק מהחיים שלי. אני ממש נאבקתי כדי לשמור על קשרים במשך שנים רבות בגלל הבעיה שלי, אבל עם התמיכה של בריאות פין של נוספים גבריים ותרגילי בריאות, אני עכשיו אחד בשליטה של ​​סיפוק המין הקשור שלי. “.

איפה לרכוש טבליות נוספות זכר?

עכשיו, אתה יכול להשיג גלולות נוספות האדם בפועל בעיקר באינטרנט עם האתר הרשמי או באמצעות ספקים מוסמכים איסוף ברחבי העולם. אף על פי כן, פשוט חיפוש בגוגל מהיר בהחלט יספק לך הרבה אתרי אינטרנט המספקים את הכדורים האלה גם.

עם זאת אתה יכול לסמוך האתרים הללו כי הם ישלחו לך פריט אמיתי (ולא אחד מזויף)?

לכן אני מציע לקנות שום גלולות מאתר המוצר העיקרי (MaleExtra.com) אם אתם מתכוונים להיות 100% בטוחים שאתה לא תשיג scammed.

שאחריות אוכל לקבל?

זכר נוסף מגיע מגובה עם אחריות ל -60 יום. אתה צריך לרכוש מהאתר העיקרי להיות מכוסה במסגרת התכנית.

מחשבות סופיות.

ביקורות אקסטרה זכר ULTIMATE: מחירים, מינונים, תוצאות ותופעות לוואי. בניגוד לסוגים אחרים של משפרי זכר, איש נוסף מגובה מבחינה רפואית. עדויות של לקוחות גם חשפו את הפריט בנוגע לחיי המין שלהם כל כך הרבה הרבה יותר טוב. פריט מוצע עם הכסף בחזרה אבטחה חייב להיות חזק מספיק כדי לתפקד כפי שנטען. איזה ככה אקסטרה אדם משווקת כיום.

שאלות נפוצות גלולות שיפור זכר.

מהן טבליות שיפור זכר?

טבליות שיפור זכר הם תוספים צמחיים אשר מעלים את זרימת הדם אל הפין שלך. גידול במחזור הדם פירושו הזין שלך יכול להחזיק הרבה יותר דם. משמעות דבר היא זקפות שלך בהחלט תהיה גדולה יותר וכן קשה יותר. התוספים היעילים ביותר ובנוסף להגביר ליבידו, סיבולת, ששיאה נפח וגם הנאה.

איך ראפיד אתה תראה תוצאות?

זוהי שאלה טיפוסית וגם הפתרון הוא זה תלוי. אלו סוגים ותוספי מזון המכילים רכיבים טבעיים. הם לא עובדים מהר ככל תרופות פלא כגון ויאגרה. רוב החבר’ה מתחילים להרגיש את התוצאות בשבוע הראשוני. תוצאות להשיג יותר חזקות ככל שאתה לוקח אותם.

כמה זמן אתה צריך לקחת טבליות שיפור זכר לקבלת תוצאות אידיאליות?

עבור אידיאל התוצאות אתה צריך לקחת את הכדורים האלה במשך 3-6 חודשים. המרכיבים האורגניים דורשים זמן להצטבר בגוף שלך. ככל שאתה לוקח אותם, כן ייטב התוצאות.

האם טבליות שיפור האדם להפוך את הפין שלך גדול יותר?

כפי שהוזכר קודם לכן, תוספים אלה פועלים על ידי שיפור זרימת דם אל הפין שלך. זה עושה זקפות שלך גדול יותר, קשה יותר וגם משפר את המראה של איבר המין שלך. הרבה אנשים גם רואים כי הפין שלהם נתקע גדול כאשר רפוי.

Are The קבוע בתוצאות?

חלק מהאתרים רוצים שתחשבו על התוצאות אינן הפיכות אך זה לא נכון. גלולות שיפור זכר רק לעזור כל עוד אתה לוקח אותם. אתה צריך להימנע מכל סוג של חברה שמצהירה תוצאות לטווח ארוך.